Наши партнеры

Последние новости

ООО «ПМУ «Сахавтомат» выполняет комплекс работ по изготовлению циклонов

ООО «ПМУ «Сахавтомат» выполняет комплекс работ по изготовлению циклонов – аппаратов для очистки воздуха от пыли:

  • сбор исходных данных;
  • построение трехмерной модели циклона с использованием программного комплекса;
  • расчет процессов внутри циклона;
  • изготовление конструкторской документации;
  • изготовление циклона на собственном предприятие;
  • монтаж циклона на предприятии заказчика.Работы выполняются в предельно сжатые сроки.
Подробнее...

Вышел Номер журнала "Цукор Украіни"

Вышел Номер журнала "Цукор Украіни"  посвященный юбилею ООО "ПМУ "Сахавтомат".

Подробнее...

27 декабря 2017 г., компания "ПМУ "Сахавтомат" отмечала свой первый юбилей - 10 лет плодотворной работы!!!

На праздник были приглашены друзья компании, партнеры и передовые сотрудники. Праздник состоялся в одном из лучших заведений города Харьков. Благодаря высокому профессионализму ведущего вечера Максима и его команде  мероприятие прошло на высшем уровне.

Подробнее...

Вышел Номер журнала "Цукор Украіни"  посвященный юбилею ООО "ПМУ "Сахавтомат".

У 2017 році виповнюється 10 років з моменту створення Проектно-Монтажного Управління «Сахавтомат». На сьогоднішній день «Сахав-томат» - одна з провідних компаній України в Директор ПМУ «Сахавтомат» Яровий Олександр Анатолійович галузі промислового будівництва та монтажу на цукрових заводах. «Сахавтомат» пройшов шлях від дрібного постачальника різних запасних частин для цукрових заводів до серйозної компанії, що займається їх будівництвом, монтажем і запуском складного технологічного обладнання.

Ми раді відзначити, що ці роки ознаменувалися успішними проектами, великими міжнародними та українськими партнерствами, ростом компанії. Ідея цього інтерв'ю у нас виникла як тільки ми дізналися про ювілей - десятиліття успішної діяльності. Ми хотіли поспілкуватися з директором компанії (і не тільки), дізнатися історію створення, принципи і підходи, що дозволили компанії «Сахавтомат» стати однією з найбільших в Україні та за її межами з комплексного проектування, проведення капітального ремонту, виготовлення та монтажу засобів автоматизації цукрових заводів. Адже починаючи з початку 90-х до «нульових» з'явилося багато проектно-монтажних компаній. Компанія «Сахавтомат», яка з'явилася набагато пізніше, змогла впевнено встати на ноги і досягти успіху.

Просмотреть Номер журнала "Цукор Украіни"